Cenk Taner Kimdir
Neden Cenk Taner Dinlemelisiniz

Neden Cenk Taner Dinlemelisiniz, Kadıköy’ün en bilge, en derin anlamlı şarkı yazarı, üstat ve çok daha fazlasına dair bilgileri sizlere sunuyoruz. Metin Kurt Yalnızlığı, Kesmeşeker yılları ve çok daha fazlası Cenk Taner’e dair birçok ayrıntıya bu yazı sayesinde ulaşacaksınız. Hadi şimdi keşfetmeye başlayın, mükemmel bir sanatçıyı çok daha yakından tanıyın. Bu derin, ince anlamları yüreğimize dokuyan ismi tanıyın.

“Ne testler çözdük biz, ne yanlışlar bulduk, ne özetler okuduk da, ne çoktan seçildik.” Cenk Taner

Neden Cenk Taner Dinlemelisiniz

Cenk Taner Kimdir?

Elbette bu soruyu dahi soruyor olabilirsiniz. Üzücü böylesine harika bir sanatçıyı tanımıyor oluşunuz ama sizlere güzel bir haberimiz var. Keşfettin ile Cenk Taner’i tanıyacaksınız.

1966’da Gözlerini dünyaya açmıştır. Kaptan, şu an Kadıköy’de yaşamını sürdürüyor. İlk okul hayatını Göztepe Yatılı pansiyonlu tamamlamıştır. Lise hayatının karmaşasından kurtulup kendini İstanbul İletişim fakültesine attı ve mezun olur olmaz sanatını icra etmeye başladı. 2001 yıllında “İzin Vermedi Yalnızlık” albümü ile çok ses getirmedi. Güzel olan her şey kadar biricikti tamda bu yüzden milyonlara tanıtamadı kendi. Elbette iki milyondan fazla tanıyan çıkar ama ne önemi var ki gereken değeri göremediği için artık ne oyuz ne şuyuz.

Neden Cenk Taner Dinlemelisiniz

Neden Cenk Taner dinlemelisiniz sorusuna geri dönelim. Cenk Taner sizlere hayatı, hayatın gerçeklerini kendi diliyle anlatır. Bu anlatılar beyninizde canlanır ve belkide çarpıcı olayların kasvetli bir açıklamasıyla karşılarsınız ufak aydınlama, ışıldama ile kavrulur beyniniz.

“Başka bir türlü hayatta, bilmezdik zaten beraberken. Tek kişiyiz biz hala.”

Yani anlayacağınız derin anlamlar, büyüleyici bir yolculuğa çıkacaksınız şarkılar boyunca.

Kesinlikle Dinlemeniz Gereken Cenk Taner Şarkıları

  • Cenk Taner – Buradan Uzaklara
  • Cenk Taner – Böyle Şeyler İşte
  • Cenk Taner – İzin Vermedi Yalnızlık
  • Cenk Taner – Her şey Siyaha Giderken
  • Cenk Taner – Suda Balık Olsak
  • Cenk Taner – Öyle İnce
Kesinlikle İlgini Çekebilir!  Yaşlı Amca - Kimsesiz Sözleri

ve niceleri. Bizler favori şarkımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Aşağıdan rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Bu şarkı dahi tek başına Neden Cenk Taner dinlemelisiniz sorusuna cevap veriyor. Diğer dinleme listelerini keşfetmek için müzik listeleri kategorisinde yer alan içerikleri keşfedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.