Emre Nalbantoğlu Kimdir?
Emre Nalbantoğlu Kimdir?

Emre Nalbantoğlu Kimdir? A.k.A Dede, 1985 yıllına gelindiğinde bu güzel sanatçı Ankara’da gözlerini dünyaya açtı. Camel sigarası ve kırmızı Tuborg ile yüreklere dökülen şarkıları yazmaya başladı. Elbette tüm bunlar bir anda olmadı. Eğitim hayatı boyunca Isparta’da yaşadı kendisi, Isparta’da mekanların açılmasına ön ayak oldu. İnşaat Mühendisliğinden mezun olup müzik dünyasında soluğunu aldı. İlk albümü “Derdi Neydi” ile güzel bir giriş yaptı.

Ciddi albümü ile daha fazla insan yakalamaya başladı. O sokağı, insanı, hayatı gözlemleyip, en ince dokunuşları yaptı satırlarına bizlerde adeta büyülendik. Ekibimize dağıtan parçası “Rezilliği insan denenlerin” böyle bir şarkı yok.

Emre Nalbantoğlu’nu Daha Yakından Tanıyın

Dede’yi dinleme şansına münhasır olmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Bizim favori parçamız ile başlayın.

“Şu insanlar bir ölseler, kaybolsalar, gömülseler.” Dede.

Güzel olurdu. Bu şarkı sizi darmadağın ettikten sonra şu sırayı takip edebilir ya da kendiniz rastgele ilerleyebilirsiniz.

  • Yekten
  • Bari
  • Nereye Gittin ki Sen
  • Şans Ver
  • Gitme

Hepsini sırayla dinledikten sonra artık yeni biri olarak dünyaya bakıyor olacaksınız. Elbette yorumlarınızı çok merak ediyoruz, yorum yapmayı unutmayın. Emre Nalbantoğlu kimdir diye sorulduğunda artık bir cevabınız var.

Kesinlikle İlgini Çekebilir!  Tuğkan - Sevgisiz Kaldın Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.