Can Kazaz Kimdir?
Can Kazaz Kimdir?

Karanlıktan, aydınlığa çeşitli dizeler yazmış, besteleriyle kalbimizde yer etmiş harika bir sanatçıdır. Can Kazaz Kimdir? Kendisi İstanbul doğumludur. Müzik hayatının ilk döneminde rap şarkılar yapmış ve amatör konserler vermiş olsa da müziğin o dalı kendisine komik gelmeye başlamıştır. Bağımsız müzikle tam olarak ne yapmak istediğini keşfettiğinde ise ortaya eşsiz eserler çıkarmaya başarmıştır.

2009 yıllında ani bir kararla fizik öğrenimini bırakarak. İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne gitmiş ve orada Müzik eğitimi almaya başlamıştır. Lisans süresinde yine hayatını değiştiren o olayı yaşamış ve Erasmusla Litvanya Müzik ve Tiyatro Akademisinde eğitimi sürdürmüştür. Daha sonra tekrar Türkiye’ye dönerek bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Birçok enstrümana ilgi duyan bu harika sanatçı, daha çok üretmeye ve bize eşsiz lezzetler sunmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Can Kazaz Kimdir?

Filli Boya reklamı ile birlikte Kendi Halimde eseri çok sevilse de bu eseri ile sınırlı değildir sanat hayatı. Daha birçok şarkı, unutulmaz sözler bırakmıştır zihinlere. Hepsini keşfetmelisiniz çünkü farklı bir yolculuk şarkılar boyunca sizi bekliyor olacak.

Can Kazaz’ın Sevilen Şarkıları

Ekibimiz uzun uğraşların sonunda sizler için özel bir liste hazırladı. Bu eşsiz seçkiyi sırasıyla dinleyerek, birkaç saatliğine kulaklarınızı muhteşem ezgiler ve sözler ile doldurabilirsiniz. Can Kazaz’ın sevilen şarkıları şu şekildedir:

  1. Can Kazaz – Nereye Gidiyoruz Sözleri
  2. Can Kazaz – Kendi Halimde Sözleri
  3. Can Kazaz – Biraz Sözleri
  4. Can Kazaz – Kırlangıçlar Gibi Sözleri
  5. Can Kazaz – Bunca Yıl Sözleri

Elbette sıralama ve ilk beş sizin için değişiklik gösterebilir. Yorumlarınızda kendi beşlinizi paylaşabilir ve bu içeriğe katkı sağlayabilirsiniz. Can Kazaz Kimdir? sorusu için bizim bulabildiklerimiz bu kadar.

Kesinlikle İlgini Çekebilir!  Ruhi Su - Yaratan Bizleri İnsan Yarattı Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.